Hostelis Ķesterciemā pie jūras

HOSTELIS PLUDMALIS ĶESTERCIEMĀ –
BRĪNIŠĶĪGA ATPŪTAS VIETA PAŠĀ JŪRAS KRASTĀ.

Skaista daba un relaksējoša atmosfēra valda burvīgajā Ķesterciema stūrītī – “Mūrniekos”. Te, pašā jūras krastā, atrodas jauniešu mītne - hostelis PLUDMALIS. Tas ir vesels atpūtas komplekss. Pirmkārt, tā ir divstāvīga mītne ar WC un dušu katrā stāvā, viesu virtuvi, TV, WiFi un savu autostāvvietu. Tajā ir 13 nummuri ar 35 gultas vietām. Tāpat kompleksā ietilpst telšu vietas, kemperu stāvvieta, piknikiem domātas vietas ar patiesi ekskluzīvu skatu uz jūru. Vēl – volejbola laukums, peldvieta. Tiek iznomāti velosipēdi, var nodarboties ar nūjošanu.
PLUDMALIS piedāvā arī plašu semināru telpu ar projektoru. Zālē var sasēsties pat 40 dalībnieku. Sadarbībā ar SIA "Salate" piedāvājam katamarānu nomu. Cena: 15 Eur/h.

PLUDMAĻA teritorija ir skaisti labiekārtota, ar savu akmens dārzu. Līdzās hostelim priežu meži ar savām dabas veltēm – sēnēm, ogām, putnu dziesmām. Reizēm tūristiem ir iespēja kopā ar hosteļa saimnieku doties īstā zvejā un vēlāk pašiem piedalīties loma kūpināšanas procesā. Te jāpiemin, ka šajās mājās dzīvo zvejnieki jau trešajā paaudzē. Protams, tiek piedāvāta arī zivju produktu degustācija (to gan iepriekš jāsaskaņo). Bet nekas jau neatsver jūras klātbūtni, svaigo gaisu un mieru, kuru katrs var baudīt pēc saviem ieskatiem. Ak, jā, un ar jums vienmēr līdzās būs smaidīgais, mīlīgais un jautrais PLUDMALIS.
Hosteļa PLUDMALIS aktīvā sezona ilgst no 01.05. līdz 01.10. Pārējā laikā izmitināšanos vai semināru norisi jāsaskaņo atsevišķi.

Kas ir PLUDMALIS?


Ne cilvēks, ne gars. Gan ļoti, ļoti mazs, ka tam pat var nejauši uzkāpt virsū un nodarīt pāri, gan tik liels kā visa pludmale – cik vien jūsu skatiens ļauj uz visām pusēm pludmali aptvert. Reizēm tas ir kā viegls vējelis, kas noglāsta seju, reizēm tas gāž jūs no kājām un vaļā pa pludmali. Citi saka, ka tā ir tikai horizonta līnija – nekad neaizsniedzama un mānīga, bet kāpēc tad reizēm agri no rītiem pludmalē var ieraudzīt milzu pēdu nospiedumus, kur it kā kāds gājis pārmērīgi gariem soļiem. Varbūt tas ir gaisā, priekšmetos, ko nejauši atrodat jūras krastā vai mežā. Varbūt tas skatās uz jums no debesīm, no jūras, dzīvo skaņās, smaržās, visā, kas ir ap jums. Kas zin! Kas zin? Viens gan ir droši – PLUDMALIS par savu pastāvīgo apmešanās vietu ir izraudzījies tieši šī hosteļa pludmali un tā apkārtni. Var jau būt, ka kaut kur citur arī ir Pludmaļi, taču mums pagaidām par viņiem ziņu nav. Mūsu PLUDMALIS ir mūsu un mēs ticam, ka viņam te patīk un viņš mūs sargā, dara mazus brīnumus un arī blēņas, spēlē paslēpes, bet vērīgākiem parādās kā aizziboša ēna, kā zivs lēciens tālu jūrā, kā kluss čuksts dienvidū, kā spēks, kas pēkšņi mazliet izmaina lietu atrašanās vietu. Mēs ticam labvēlīgiem brīnumiem.

Kā ieraudzīt un sadraudzēties ar PLUDMALI?

Nevajag neko īpaši darīt. Viekārši baudiet un priecājieties par visu, kas jums apkārt. Tas arī būs PLUDMALIS. Un viņš jums atbildēs ar tādu pat prieku un sirsnību.

Kā iegūt mūžīgu PLUDMAĻA mīlestību?

Apsēdēties pludmalē un vērojiet jūru. Tik ilgi, cik variet un tad vēl tik pat ilgi. Ideālā variantā – visu dzīvi.


Jauniešu mītne - hostelis PLUDMALIS – labākais Tukuma pusē 2015.gadā.

Speciāla komisija 2015. gada beigās izvērtēja Tukuma, Engures un Jaunpils novadu hosteļu darbību un atzina, ka labākā jauniešu mītne ir Ķesterciema hostelis PLUDMALIS. Vērtējot tika ņemti vērā ļoti daudzi hosteļu darbības aspekti – gan ārējā vizuālā pievilcība, pieejamība, norādes un informācija, gan viesu uzņemšanas kvalitāte, telpu labiekārtojums, dažādas ērtības, papildus pakalpojumi un pat operativitāte un kvalitāte, kā naktsmītne kontaktējas ar klientiem pa telefonu vai e-pastu... un vēl daudzas citas specifiskas lietas. Jāsaka īsi – PLUDMALIS pašā jūras krastā ir vienkārši lielisks. Kas nepazīst PLUDMALI, tas pa īstam nenovērtē cilvēka un jūras tikšanās skaistumu. Vēl atliek vien piebilst, ka PLUDMALIS nav vienkārši hostelis, telšu vai kemperu vieta, bet arī savdabīgs vēsturisko zvejniecības tradīciju glabātājs un var pat teikt - brīvdabas muzejs. Par to arī liecina iepriekšējos gados gūtie diplomi.

SaveSaveSaveSaveSave